O mnie

Jestem prawniczką, która przez ponad dekadę pracowała w renomowanych kancelariach prawnych przy obsłudze transakcji nieruchomościowych. Ponieważ od zawsze byłam nastawiona na rozwój i relacje z ludźmi, z czasem zaczęłam się bardziej realizować po stronie HR, organizując szkolenia nakierowane na podnoszenie kwalifikacji prawników, wdrażając narzędzia usprawniające pracę i komunikację w zespole oraz inicjatywy wspierające zaangażowanie i dobrostan pracowników.
Dziś poprzez coaching i mentoring wspieram klientów indywidualnych i biznesowych w budowaniu ścieżki kariery, definiowaniu swojej roli, nowego stanowiska czy miejsca pracy, ale także w zmianie ograniczających przekonań czy nawyków, które nie pozwalają ruszyć dalej.
Towarzyszę w odważnym wychodzeniu do nowego i dążeniu do satysfakcji z życia zawodowego.
Znam rzeczywistość panującą w kancelariach prawnych i korporacjach – wyzwania, z jakimi mierzą się pracownicy różnych szczebli oraz związany z nimi stres i wypalenie, które wpływają na pozostałe sfery życia. Poznałam ten świat zarówno z perspektywy zespołu pracującego przy projektach, jak i z perspektywy działu HR wdrażającego potrzebne zmiany w organizacji.
Dzięki studiom podyplomowym z zarządzania coachingowego rozwinęłam kompetencje liderskie potrzebne do świadomego kierowania zespołem oraz zdobyłam liczne narzędzia coachingowe i umiejętności, które wspierają rozwój tzw: „kompetencji przyszłości”.
Wielokrotnie przekonałam się, że kluczem do sukcesu jest autentyczność, właściwa komunikacja i świadomość obszaru swojego wpływu. Dzięki temu każda zmiana jest możliwa, a jej przechodzenie może być lekkie i przynosić satysfakcję i energię we wszystkich obszarach życia.

Doświadczenie i wykształcenie

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim i adwokatką przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie.

Swój warsztat i wiedzę z obszaru coachingu i mentoringu zdobywałam w Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych na kierunku Akademia Nowoczesnego Zarządzania Coachingowego, ukierunkowanym na rozwój umiejętności komunikacyjnych i poszerzanie świadomości oraz kompetencji liderskich.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych warsztatach, treningach i kursach z obszaru przywództwa, coachingu i efektywnej komunikacji.

Moje certyfikacje i dyplomy:

Zarządzanie
projektami
prawnymi
(EY Academy)
Moduł 1 Treningu
Zen Coachingu®
Transforming
Communication®
Resilience21™
Training

Specjalizuję się w zakresie:

 • skutecznej komunikacji interpersonalnej
 • zarządzania projektami
 • wdrażania zmian w organizacji
 • świadomego przywództwa i rozwoju
 • rekrutacji i mapowaniu kompetencji pracowników
  zgodnie z ich typem osobowości

Moje mocne strony:

 • nastawienie na cel i rezultat
 • orientacja na rozwój i poszerzanie
  perspektywy klienta
 • prawnicze doświadczenie transakcyjne
 • świadomość biznesowa
 • otwartość na zmianę i nowe wyzwania
 • elastyczność w kreowaniu rozwiązań
Scroll to Top